Терка рашпільна 180х400мм POLAX

Виробник: POLAX
Модель: 100-107
Наявність: Є в наявності

  • 175.00 грн




Терка Рашпіль 180 х 400 шліфувальна терка для пінопласту, піноблоку та гіпсокартону. Це незамінний інструмент при утепленні будинків пінопластовими плитами та блоками, за допомогою якого можна зняти зайвий шар чи пінопласту чи вирівняти поверхню гіпсових основ. Є пластмасовою основою з металевою пластиною.

Терка Рашпіль призначається для створення шорсткої структури на поверхні пінополістирольного листа з метою підвищення адгезії (зчеплення) з клейовими сумішами або шпаклювальними складами.

Терка може застосовуватися з усіма видами екструдованого пінополістиролу. Вона має міцну конструкцію та виготовлена ​​з якісного матеріалу, що відрізняється надійністю та довговічністю. Робоча поверхня терки не іржавіє і може витримати інтенсивні навантаження за умов негативного впливу довкілля.  Терка Рашпіль Polax (100-107)

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

"> Терка рашпільна 180х400мм POLAX, 100-103, Теркі і гладилки


Модули для Opencart